Transporditingimused

Pärast Müügilepingu jõustumist toimetatakse Kaup Ostjale tema poolt tellimusele märgitud pakiautomaati. Müügileping loetakse sõlmituks alates hetkest, mil arve järgi tasumisele kuuluv summa laekub Lyonord OÜ (Müüja) arvelduskontole.

Müüja transpordipartneriks on Omniva.

Kuller toimetab Kauba koos Kauba juurde kuuluvate dokumentidega valitud pakiautomaati 5 tööpäeva jooksul.

Kui Ostja poolt tellitud Kaup ei ole laos saadaval ja see tellitakse spetsiaalselt tarnijalt, ning Müüjast mitteolenevatel asjaoludel ei ole võimalik tellimuses märgitud tarneajaks Kaupa kohale toimetada, siis Müüja teavitab sellest Ostjat tema poolt tellimuse vormistamisel märgitud kontaktandmete (telefon või e-post) teel 3 tööpäeva jooksul alates Müügilepingu jõustumisest. Müüja annab ühtlasi Ostjale teada tema poolt tellitud Kauba kohaletoimetamise tähtaja. 

Juhul, kui Ostja ei ole Kauba kohaletoimetamise aja pikenemise tõttu huvitatud enam toote ostmisest, siis on Ostjal õigus oma tellimus tühistada ning Müüja tagastab Ostjale tema poolt tasutud summa koos transpordi maksumusega.

Ostjal on õigus peale Kauba eest tasumist, kuid enne Kauba välja saatmist oma tellimus tühistada, saates selle kohta vastava avalduse koos tellimuse numbri ja arvelduskonto numbriga Müüja e-posti aadressile info@peachy.ee või helistades telefonil +372 5819 2682.

Kaup toimetatatakse Ostja poolt tellimuse vormistamisel märgitud pakiautomaati. Sihtkoha muutmiseks tuleb viivitamatult võtta ühendust Müüjaga e-posti aadressil info@peachy.ee või helistades telefonil +372 5819 2682. Kui Kaup on juba transpordipartnerile üle antud, siis sihtkohta enam muuta ei saa.

Ostjal tuleb tellimuse vormistamisel jälgida esitatavate kontaktandmete õigsust, et vältida viivitusi ja arusaamatusi Kauba kohaletoimetamisel. Müüja ja kullerfirma ei vastuta Kauba kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus oli tingitud Ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsuses või ebaõigsuses.

Tarnetingimused kehtivad vaid Eesti Vabariigi territooriumil. Välismaale tellimise soovi korral tuleks Müüjaga ühendust võtta.